Get Adobe Flash player

Tomasz Nieznański

Gmina Boniewo uczestniczy w projekcie „Pod biało-czerwoną”. Projekt zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce. Inicjatywa zakupu masztu i flagi zależy od mieszkańców. Zapraszamy do oddania głosu poparcia dla inicjatywy zakupu masztu i umieszczonej na nim flagi, która będzie dumnie eksponowana w centralnym miejscu gminy poprzez wypełnienie ankiety na stronie: https://bialoczerwona.www.gov.pl/

Na dole strony gov.pl/bialoczerwona dostępna jest interaktywna mapa i ranking, gdzie mogą Państwo sprawdzić aktualną liczbę głosów.

Oficjalna strona „Pod biało-czerwoną” na Facebooku: https://www.facebook.com/akcjapodbialoczerwona

Oficjalne wydarzenie „Pod biało-czerwoną” na Facebooku: https://www.facebook.com/events/671099510493758/

więcej informacji na stronie : https://wspierajseniora.pl/

W związku z objęciem Powiatu Włocławskiego czerwoną strefą, w trosce o bezpieczeństwo interesantów oraz pracowników Urzędu, zostają przywrócone dodatkowe ograniczenia. Od dnia 23 października 2020 r. (piątek), do odwołania przyjęcia interesantów odbywać się będą tylko w wydzielonej Strefie Obsługi Interesanta, zorganizowanej przy głównym wejściu. Godziny pracy Urzędu nie ulegają zmianie.

Zachęcamy Państwa do kontaktu:

  • telefonicznego (w pierwszej kolejności) –  542840124 / 542840181 / 516168023
  • drogą mailową  –  gmina.sekretariat@boniewo.pl
  • poprzez platformę ePUAP  – gminaBoniewo_urzad
  • Utrzymuje się na dotychczasowych zasadach możliwość wnoszenia opłat w Kasie urzędu, zalecamy jednak w miarę posiadanych możliwości o dokonywanie opłat w formie elektronicznej.
  • Konto wpłat główne – 90 955910300007026320000001
  • Opłaty za odpady – 46 955910302004010702630022

    Naszym celem jest minimalizowanie skutków epidemii, a najskuteczniejszą metodą ograniczenia transmisji wirusa jest przestrzeganie reżimu sanitarnego – maseczka, dezynfekcja rąk i dystans społeczny.

    Dlatego pamiętajmy o tym! Zadbajmy o siebie i osoby wokół nas!

W dniu 5 października 2020 r. w Boniewie władze samorządowe uroczyście dokonały symbolicznego przecięcie wstęgi na drodze powiatowej Izbica Kuj- Boniewo-Borzymie.Nowy odcinek drogi powiatowej Boniewo-Lubomin służy już użytkownikom drogi.
Inwestycja powiatu włocławskiego o łącznej wartości ponad 6 mln zł została oddana do użytku.

Komunikat

WÓJTA GMINY BONIEWO

            Wójt Gminy Boniewo informuje mieszkańców Gminy Boniewo oraz osoby przebywające na terenie gminy, że w dniach 6-9 października 2020r. Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych organizuje ćwiczenie RENEGADE-SAREX – 20. Elementami przedsięwzięcia będą epizody dotyczące naruszenia przestrzeni powietrznej Rzeczypospolitej Polskiej przez statek powietrzny o statusie RENEGADE, stwarzający potencjalne zagrożenie dla ludności cywilnej. W związku z tym zostanie przeprowadzony  trening ćwiczebny systemu alarmowania i ostrzegania.

            Na podstawie § 10 ust. 3  Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia  7 stycznia 2013r. w sprawie systemów wykrywania skażeń i powiadamiania o ich wystąpieniu oraz właściwości organów w tych sprawach,  pragnę poinformować  mieszkańców Gminy Boniewo, że w trakcie prowadzonego ćwiczenia będą włączone urządzenia alarmowe(syreny) gdzie będzie nadany sygnał ćwiczebny ogłoszenie alarmu (dźwięk modulowany przez okres trzech minut), odwołanie alarmu (dźwięk ciągły przez okres trzech minut).

ALARM BĘDZIE MIAŁ TYLKO I WYŁĄCZNIE CHARAKTER ĆWICZEBNY !

            Zwracam się z prośbą do mieszkańców Gminy Boniewo oraz osób przebywających na terenie Gminy Boniewo o nietraktowanie emitowanych sygnałów w dniach 6-9 października br. jako faktycznego zagrożenia.