Aktualności

Oldboye na Orliku

W dniu 22.04.2012r. na obiekcie „ Moje Boisko 2012” Orlik Boniewo, odbył się turniej piłki nożnej „ OLDBOYS – na start”. W turnieju brali udział zawodnicy, którzy ukończyli 35 lat. W zawodach uczestniczyło 6 zespołów ( Włocławek, Boniewo, Izbica Kuj, Brześć Kuj,  Borzymie, Lubraniec). Zawody były rozgrywane systemem: gry eliminacyjne w grupach „ każdy z każdym” Grupa A ; Włocławek, Boniewo, Lubraniec. Grupa B; Borzymie, Izbica Kuj, Brześć Kuj. Po zaciętych bojach do półfinałów awansowały drużyny; Boniewa, Lubrańca, Izbicy Kujawskiej i Borzymia.

W pierwszym półfinale Borzymie pokonało Lubraniec 4:2, natomiast w drugim półfinale Boniewo uległo zespołowi z Izbicy Kujawskiej 4:0. W meczu o trzecie miejsce spotkały się drużyny Boniewo- Lubraniec 4:2. W finale zagrały drużyny Borzymia i Izbicy Kujawskiej,. Zwyciężyła drużyna Z Borzymia 8:5 Najlepszym strzelcem turnieju okazał się Krzysztof Sieradzan Z Izbicy Kujawskiej (9 goli w turnieju), natomiast miano najlepszego bramkarza przypadło Piotrowi Trzeciakowi z Lubrańca. Dla każdej drużyny zapewniliśmy wodę, pamiątkowe dyplomy, za I, II, III , najlepszego bramkarza oraz króla strzelców zostały wręczone dyplomy, puchary, statuetki oraz drobne gadżety. Puchary i nagrody dla drużyn i zawodników wręczyła p. Anna Kozłowska- sekretarz Gminy Boniewo. ( Pani Aniu  w imieniu animatorów serdecznie dziękujemy). Serdeczne podziękowania również dla pana Marka Klimkiewicza za  wsparcie oraz Mateusza Grochowiny i Mikołaja Baszewskiego  za pomoc organizacyjną.

Zawody odbyły się przy pięknej pogodzie. Na boisku spotkali się zawodnicy, przyjaciele , koledzy, którzy w latach swojej „ piłkarskiej świetności” grali niejednokrotnie w tych samych klubach. Gra toczyła się w atmosferze „ Fair Play” i na szczęście obyło się bez kontuzji i poważniejszych urazów. Zawody stały na wysokim poziomie, można było oko pocieszyć ładnymi akcjami zawodników z pola oraz pięknymi paradami bramkarzy.

Turniej „OLDBOYS – na start” można uznać za udany. W najbliższej przyszłości zapraszamy na kolejne imprezy i turnieje nie tylko dla panów 35+.