Aktualności,  Bez kategorii

Sportowa rywalizacja na “Orliku”

Ostatnie dni były okresem wzmożonej sportowej rywalizacji na kompleksie boisk “Orlik”. 16 kwietnia zostały tu zorganizowane zawody piłki nożnej dla uczennic szkół podstawowych z terenu powiatu włocławskiego. Rywalizacja była bardzo zacięta. I miejsce udało się wywalczyć dziewczętom ze Szkoły Podstawowej w Kowalu, II miejsce zajęły reprezentantki naszej gminy, na podium znalazła się również drużyna ze Sk0ły Podstawowej nr 1 w Brześciu Kujawskim.
Kolejny dzień, czyli 20 kwietnia upłynął pod znakiem Gimnazjady. Na boisku spotkały się drużyny dziewczęce z gimnazjum powiatu włocławskiego. Mistrzostwa powiatu w piłce nożnej dziewcząt wywalczyła drużyna z naszej gminy, II miejsce zajęły reprezentantki Gimnazjum w Grabkowie, a trzecie Gimnazjum z Nasiegniewa.

Skip to content