Aktualności

Milion złotych na inwestycje drogowe!

Władze naszej gminy zamierzają w tym roku przeznaczyć na inwestycje w infrastrukturę drogową około milion złotych.
– W tym roku mamy ambitny plan wykonania podbudowy na wielu kilometrach dróg gminnych. Inwestycje ruszą w różnych miejscach w większości sołectw naszej gminy, wszędzie tam gdzie są takie potrzeby. Chcemy doprowadzić do utwardzenia tych dróg w formie podbudowy, a potem korzystając ze środków zewnętrznych położyć asfalt. W sumie planujemy utwardzić w tym roku 10- 15 km dróg- mówi Marek Klimkiewicz, wójt gminy Boniewo.
Prace na boniewskich traktach ruszą gdy tylko pozwolą na to warunki pogodowe. Władze gminy ogłoszą przetarg na to zadanie. Dodatkowo planują utwardzić drogę w miejscowości Łąki Wielkie w ramach programu FOGR.
Więcej o planowanych tegorocznych inwestycjach  TUTAJ

 

 

Skip to content