Aktualności

II POWIATOWO GMINNY FESTIWAL ZESPOŁÓW WESELNYCH- zdjęcia

Dobrej zabawie zawsze powinna towarzyszyć wpadająca do ucha i porywająca do tańca muzyka. W minioną niedzielę na gminnym boisku odbył się II Powiatowo-Gminny Festiwal Zespołów Weselnych. Na scenie zaprezentowało się siedem zespołów muzycznych, które zagrały dla publiczności po kilka typowo biesiadnych utworów. Na koniec festiwalu to publiczność zadecydowała, przy którym z nich bawiła się najlepiej.

W wyniku głosowania – I miejsce zdobył Zespół “TOMAS”, II miejsce – “OLIMP”, III miejsce – “METRUM”. Pozostałe zespoły: “EMDA”, “TWIST”, “ADRIANEX”, “CONVERS” otrzymały okolicznościowe dyplomy. Nagrody dla zwycięskich zespołów wręczali Wicestarosta Stanisław Budzyński oraz Wójt Marek Klimkiewicz i Przewodniczący Rady Gminy Adam Ciesielski.

Poza występami na scenie, na uczestników imprezy czekało jeszcze wiele innych atrakcji. Nie zabrakło parku rozrywki dla najmłodszych, waty cukrowej, lodów. Na wszystkich czekała także tradycyjna boniewska grochówka oraz weselny tort. W przerwie między występami były konkursy dla dorosłych i dzieci. Imprezę prowadziły prezenterki Radia “HIT”, obsługa techniczna – scena, nagłośnienie Firma “BIS-ARENA”, stoiska gastronomiczne zapewniła Firma “KROKODYL”.

Pogoda dopisała –  II Festiwal zgromadził bardzo liczną publiczność. Zespołom i publiczności dziękujemy. Do zobaczenia za rok!

A już jutro film z festiwalu. Zapraszamy!

Skip to content