Bez kategorii

Spotkanie członków stowarzyszenia – wideo

Już po raz szesnasty członkowie i sympatycy Stowarzyszenia Osób i Rodzin Osób Niepełnosprawnych oraz Rodzin Patologicznych w Boniewie spotkali się przy wigilijnym stole, by złożyć sobie świąteczne życzenia i podzielić się opłatkiem.

Jak podkreśliła wieloletnia prezes stowarzyszenia Gabriela Majewska zorganizowanie spotkania, tak ważnego dla podopiecznych nie byłoby możliwe, gdyby nie wsparcie sponsorów, których na szczęście, lista jest dość długa.

– Cieszymy się, bo udało nam się przygotować paczki dla rodzin, są w nich nie tylko słodycze, ale i artykuły żywnościowe, które z pewnością przydadzą się w te święta – mówiła Gabriela Majewska.

Jak co roku na spotkaniu opłatkowym  gościli przedstawiciele Urzędu Gminy i Starostwa Powiatowego. Wójt Marek Klimkiewicz, przewodniczący Rady Gminy Adam Ciesielski, starosta Kazimierz Kaca, Marek Jaskulski, przewodniczący Rady Powiatu we Włocławku złożyli wszystkim obecnym świąteczno – noworoczne życzenia podkreślając, jak ważną rolę  odgrywają coroczne spotkania członków i sympatyków stowarzyszenia.

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo TUTAJ

Skip to content