Get Adobe Flash player

Bez kategorii

W dniu 24.07.2018  w godz.8.00-14.30 u odbiorców zasilanych ze stacji transformatorowej  PARUSZEWICE obwód 100 nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej.

Wąskotorówka już nie kursuje, ale są jeszcze jej pasjonaci.  Miłośnicy kolei wąskotorowej oczyścili torowisko i zrobili podczas IV Festiwalu Zespołów Weselnych w Boniewie dla mieszkańców fajną atrakcję.
Była to pierwsza i miejmy nadzieję, że nie ostatnia impreza związana z wąskotorówką po ponad 9 latach od ostatniego przejazdu pociągu.

Wójtowi się to bardzo spodobało. Władze Boniewa myślą już o dożynkach  (26-08-2018) z taką atrakcją. Czytaj więcej

Ogloszenie – Osiecz Wielki

ogłoszenie działki pod lasem

ogłoszenie-0,51

ogłoszenie-1,92

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z niedzielnego festiwalu: TUTAJ

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z festiwalu: Czytaj więcej

 Zarząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego uchwałą nr 25/1203/18 z dnia 27 czerwca 2018 r. ogłosił uzupełniający konkurs ofert na wybór w 2018 r. realizatorów programu polityki zdrowotnej pn. „Kujawsko-Pomorski Program Badań Przesiewowych w Kierunku Tętniaka Aorty Brzusznej” w zakresie przeprowadzania badań przesiewowych (USG aorty brzusznej). Informacja o konkursie jest umieszczona na stronie internetowej http://bip.kujawsko-pomorskie.pl w zakładce Zdrowie.

Komenda Miejska Policji we Włocławku od kilku już lat w ramach realizacji zadań z zakresu prewencji kryminalnej znakuje rowery.Rejestrowanie roweru trwa kilkanaście minut należy tylko przyjść podczas NIEDZIELNEGO FESTYNU 8 LIPCA 2018r.  BOISKO SPORTOWE W BONIEWIE W GODZ. OD 16.00 DO 19.00 oraz posiadać przy sobie dokument tożsamości.

Procedura programu polega na wygrawerowaniu specjalnym przyrządem typu „Engrawer”, oznaczenia składającego się z 4 liter i 6 cyfr oraz wydaniu właścicielowi tzw. dowodu rejestracyjnego jako poświadczenia rejestracji pojazdu w bazie danych Policji.

Rejestracja jest technicznym zabezpieczeniem rowerów przed kradzieżą. Znakowanie roweru jest bezpłatne.

Oznaczenie roweru zostaje naniesione na ramie roweru, w widocznym miejscu po lewej stronie. Na naniesiony numer zostaje naklejona naklejka. Oznaczenie numerowe można nanosić również na inne elementy roweru np. na „widelcu”. Osoby niepełnoletnie muszą przyjść wraz z opiekunem. ZAPRASZAMY.

Pogoda w Boniewie
Niestety aktualne dane pogodowe nie są dostępne!