Get Adobe Flash player
13 stycznia 2019 roku odbył się 27. Finał WOŚP. W Boniewie Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała za sprawą Sztabu utworzonego przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Choceniu oraz Gminnemu Komitetowi Organizacyjnemu WOŚP w Boniewie. Finałowe granie odbyło się na Hali Sportowej w Boniewie.  W tym roku udało nam się zebrać kwotę 8.771,00 zł.  Hasło 27. Finału WOŚP brzmiało: POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE – Gramy dla dzieci małych i bez focha – na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.  Od godziny 15:30 rozbrzmiały dźwięki Hymnu WOŚP i rozpoczęto w Boniewie 27. Finał WOŚP. Zbiórkę do puszek prowadziły Amelia, Martyna i Marlena oddelegowane ze Sztabu w Choceniu. Odbyła sie loteria fantowa i sprzedaż ciast oraz licytacja. Na licytacji były: m.in: torty, pieczone kaczki, bony zakładu fryzjerskiego, talony Stacji Paliw „Petroman”, vouchery Parku Trampolin we Włocławku, torby, piłki no i oczywiście gadżety WOŚP /zegary, kubki, koszulki/.  Odbyły się występy wokalne oraz taneczne przygotowane przez uczniów z Zespołu Szkół w Boniewie. W trakcie imprezy można było nabyć okolicznościowe bilety na przejazd drezyną „STAŚ” Był punkt pomocy medycznej – podziękowania dla Mateusza Grochowiny i Jacka Kowaleskiego – którzy również zaangażowali się w prowadzenie licytacji. Punkt porad dietetycznych – prowadzony przez P. Ilonę Drzewiecką. Zorganizowany był również punkt promocyjny projektu grantowego – „Rozwój Kompetencji Cyfrowych wśród Mieszkańców Gminy Boniewo.

Komitet Organizacyjny WOŚP w Boniewie składa podziękowania wszystkim którzy przyłączyli się do wspólnego grania, sponsorom i darczyńcom, a wszczególności:
Wójtowi Gminy Boniewo – P. Markowi Klimkiewiczowi oraz Radnym Rady Gminy Boniewo – za przekazane fundusze na zorganizowanie Finału. Sztabowi w Choceniu, Aptece P. Rybackich, miejscowym sklepom, Piekarni „Kujawska”, Radzie Rodziców, Radzie Kobiet, BS Lubraniec O/Boniewo, Zespołowi Szkół w Boniewie, Firmie „Petroman”, Parkowi Trampolin we Włocławku. I wszystkim osobom które służyły pomocą w organizacji Finału.
Dziękujemy mieszkańcom za zaangażowanie i aktywny wkład w zbiórkę pieniędzy. Do zobaczenia w przyszłym roku podczas XXVIII Finału WOŚP. „Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej”.
Komitet organizacyjny: Anna Kozłowska, Marek Klimkiewicz, Zbigniew Łuczak.
Szef Komitetu: Tomasz Nieznański, któremu władze gminy i mieszkańcy składają serdeczne podziękowania.

 

Pogoda w BoniewieNiestety aktualne dane pogodowe nie są dostępne!