Get Adobe Flash player

Wójt Gminy Boniewo serdecznie dziękuje wszystkim mieszkańcom gminy za udział w II turze wyborów prezydenckich. Podobnie jak w I turze wyborów nasza gmina uzyskała najwyższą frekwencję w powiecie. Tak duża liczba głosujących mieszkańców jest dowodem nie tylko spełnienia obywatelskiego obowiązku, ale przede wszystkim wyrazem zaangażowania i dojrzałości naszych mieszkańców,
wdzięczności w stosunku do Strażaków–Ochotników, obywatelskiej, demokratycznej postawie, co świadczy o zaangażowaniu i trosce o przyszłość naszego kraju, a tym samym nas wszystkich.

Dzięki tak licznemu udziałowi w wyborach, udało się uzyskać największą frekwencję, która zapewniła nam otrzymanie wozu strażackiego z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Patriotyczna powinność i społeczna odpowiedzialność naszych mieszkańców napawa nas dumą i zasługuje na szczególne słowa podziękowania.

Jako Prezes Zarządu Gminnego OSP Boniewo pragnę serdecznie podziękować strażakom za pracę oraz czas poświęcony w dniu wyborów, za wypełnianie przez Strażaków–Ochotników misji „ze społeczeństwem i dla społeczeństwa!”.