Aktualności,  Bez kategorii

Bal w przedszkolu

W dniu 27 lutego odbył się w przedszkolu “Tęczowa kraina” bal karnawałowy , na który to przybyły także dzieci z innych grup przedszkolnych, oddziałów zerowych, także gościnnie uczniowie klas 1-3.
Dzieci przebrane były w różnokolorowe stroje, trudno było czasami rozróżnić twarze dzieci przysłonięte maskami, kapeluszami czy też perukami. Każdy strój był indywidualny, żadne się nie powtarzały. Widać było dużą pomysłowość rodziców i bardzo pracochłonne pomysły na stroje.
Wśród kostiumów dziewczynek przeważały księżniczki w balowych sukienkach. Były także; pielęgniarka, syrenki, pszczółki , biedronki, motylki, wróżki i wile innych kolorowych kreacji. U chłopców dominowali supermeni, wojownicy Zorro, kowboje i różne zwierzątka.
Całość imprezy osłodziły dzieciom pączki i soczek, po których przedszkolaki wróciły do swojej sali i cieszyły się jeszcze do końca zajęć swoimi kolorowymi strojami i wspólną zabawą.
Projekt “Tęczowa kraina zaprasza najmłodszych “dofinansowany ze środków Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki oraz Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Skip to content