Aktualności,  Bez kategorii

Kolonie letnie dla dzieci rolników – Pogorzelica

Informacje dotyczące 14-dniowych kolonii w terminie od 17.08.2014 – 30.08.2014 roku w Pogorzelicy (nad morzem). Uczestnikiem kolonii może być dziecko do 16 roku życia (najstarsze dzieci urodzone w 1998 roku), których przynajmniej jedno z rodziców jest ubezpieczone w pełnym zakresie lub jedno z rodziców jest uprawnione do świadczeń z KRUS w okresie jakim jest organizowana kolonia. Odpłatność za udział jednego uczestnika wynosi 460,00 zł (czterysta sześćdziesiąt złotych).
Wpłaty należy dokonać na konto Krajowe Rady Izb Rolniczych Warszawa, ul. Wspólna 30 BGŻ 54 2030 0045 1110 0000 0211 7710 z dopiskiem: imię i nazwisko uczestnika kolonii oraz termin turnusu. Odpłatność obejmuje koszty transporty (tam i z powrotem), wyżywienie (5 posiłków dziennie), ubezpieczenie, program turystyczny oraz opiekę pedagogiczną i medyczną.

Wycieczki i atrakcje:

– wycieczka autokarowa do Międzyzdrojów,

– całodniowa wycieczka autokarowa do Kołobrzegu: zwiedzanie miasta,

– zwiedzanie portu, spacer pod Pomnik Zaślubin z Morzem,

– ognisko z pieczeniem kiełbasek

– zajęcia sportowe –mały komandos i turnieje kolonijne

– plażowanie i kąpiele morskie

– dyskoteki

– karaoke, konkursy i zabawy

– warsztaty taneczne z instruktorem tańca, które pozwolą doskonalić własne umiejętności w zakresie najmodniejszych i najnowszych stylów tańca. Codzienne treningi obejmować będą zarówno proste elementy tańców solowych jak i złożone układy grupowe, a zdobyte podczas nich umiejętności będziecie mieli okazję zaprezentować podczas show na zakończenie obozu

Liczba miejsc ograniczona – liczy się kolejność zgłoszeń.

Wszelkie informacje udzielane są telefonicznie kom. 798 37 87 22 – Trawińska Violetta.

Skip to content