Aktualności,  Bez kategorii

Przedświąteczne spotkanie w naszej gminie

Tradycja stały się już coroczne przedświąteczne spotkania mieszkańców naszej gminy, które wprowadzają w klimat świąt Bożego Narodzenia i są okazją do spędzenia przyjemnych chwil w gronie znajomych, sąsiadów i przyjaciół. Tegoroczne, przedświąteczne spotkanie zyskało niesamowitą atmosferę dzięki jasełkom przygotowanym przez uczniów miejscowego Zespołu Szkół. Po części artystycznej mieszkańcy mogli spróbować wielu przepysznych potraw rybnych, bo stowarzyszenie ” Lokalna Grupa Działania Dorzecza Zgłowiączki  prowadziło tego dnia kampanię „Zdrowa Ryba.

W spotkaniu wzięły udział władze gminy z wójtem Markiem Klimkiewiczem na czele i sekretarz, radną powiatową Anną Kozłowską, radni Rady Gminy, pracownicy Urzędu Gminy i innych instytucji oraz władze powiatu m.in. wicestarosta Roman Gołębiewski i przewodniczący Rady Powiatu Stanisław Budzyński.

Skip to content