Aktualności,  Bez kategorii

Nowoczesna praca dla kobiet

Jeśli chcesz bezpłatnie zdobyć kwalifikacje w ciekawym zawodzie i odbyć odpłatny staż, a lubisz pracować z komputerem, skorzystaj z propozycji Fundacji „Polska Wieś 2000” z Warszawy.

Fundacja ma ciekawą propozycję dla mieszkanek gminy Boniewo – szkolenie i staż, które pozwolą na zdobycie zawodu „Operatorka i testerka oprogramowania komputerowego”, który można wykonywać także w domu.

 

Pomysł Fundacji skierowany jest do pań, które oprócz kwalifikacji zawodowych i stażu z wynagrodzeniem otrzymają zwrot kosztów dojazdu na spotkania, zwrot kosztów opieki nad dziećmi, wyżywienie podczas zajęć oraz pomoc w znalezieniu pracy.

W projekcie wziąć udział mogą panie w wieku 18-24 lata z powiatów lipnowskiego, radziejowskiego i włocławskiego, które nie pracują lub są zarejestrowane Powiatowym Urzędzie Pracy jako bezrobotne.

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny, dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej.

 

Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 56 651 82 78 (lub pod darmowym numerem infolinii: 800 568 278). Więcej informacji o projekcie można znaleźć klikając tutaj. [http://pwdc.polskawies2000.pl/o_projekcie.html]

 

Skip to content